#

Kurumsal

ANASAYFAYA GİT

Müşterilerimizle beraber kazanmayı ilke edindik.


Diyoruz ki: Gelin Birlikte Büyüyelim
Müşterilerin pazar payını ön planda tutan, doğru yaklaşımları, inandırıcı ve etkileyici bir şekilde sunabilen bir yapıya sahibiz.

Yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin marka imajlarını oluşturma süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız. Bütün müşterilerimizin teker teker ayrı bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz.En büyük farkımız, uzman kadromuz ile beraber sizin için araştırma yaparak firmanıza en yararlı reklam çalışmasını planlamaktır.

Kayseri'de ilk olarak bu çalışmayı yapan Tekno Gelişim, sektörde bulunan birçok kurum ile anlaşma içerisindedir.Size ürün ve hizmetleriniz ile ilgili reklamlarınızda, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizde, yapmak istediğiniz organizasyon ve kampanyalarınızda ulaşmak istediğiniz tüketici kitlesine en kısa ve ekonomik yoldan ulaşmanızı sağlamaktadır.


Neden Teknogelişim?


Amacımız kurulduğumuzdan bu yana müşterilerimizin pazar payını ön planda tutan, doğru yaklaşımları, inandırıcı ve etkileyici bir şekilde sunabilmektir. Yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin marka imajlarını oluşturma süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız.


2006


Kurulum işlemlerini tamamlayıp ilk Web yazılım ve Web tasarım sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.


2008


Reklam işletmesinden çıkarak Ajans ortamına dönüşen işletmemiz Basılı tanıtıcı materyaller-Web –internet-Kurumsal Kimlik alanlarında müşteri portföyünü arttırmıştır.


2010


Tam Hizmet Reklam Ajansı olarak 2010 yılı dönüm noktası olmuştur. Medya Planlama ve Satın Alma sektörüne girdiğimiz bu yıllarda Kayseri Medya Markasını oluşturduk.


2012


Markalaşma yılımız 2012 Trend mekân Markası ile Süreli dergi çıkarmaya başlayan şirketimiz. Dizi Reklam ve Yerelmedya reklam markası ile ulusal medya satın alma hizmetine başlamıştır.


2015


Danışmanlık Sektörü ve Eğitim sektöründe yatırımların başladığı bir döneme giren Teknogelişim Müşteri portföyünü ve Hizmet verdiği reklam alanlarını genişletmiştir.

Gerilla Team


2016


E-Ticaret sektörüne giren şirketimiz yüzlerce firmanın sanal ortamda mağaza açmasını sağlamakla beraber. Medya Planlama ve Reklam sektöründe bölgede marka olan şirketimiz büyümeye ve yeni markalar oluşturma devam etmektedir.

www.eticarettim.com


2017


Şirketimiz E-dönüşüm kanadında hizmet vermek amacı ile yeni bir yapılanma sürecine girmiş ve yeni bir şirket kurmuştur. Turkkep Başvuru Merkezi ünvanı ile TURKKEP markasının Kayseri bölgesinde temsilciliğini yürütmektedir.

www.eimzam.com


BİZİ ARAYIN

Merkez Ofis

0850-560-2-560

info@teknogelisim.com.tr
Gülük Mah. Osman Kavuncu Cad. Düvenönü İş Mrk. Kat:2 No:204 Melikgazi/KAYSERİ

İstanbul Ofis

istanbul@teknogelisim.com.tr

Ankara Ofis

ankara@teknogelisim.com.tr

İzmir Ofis

izmir@teknogelisim.com.tr

Bursa Ofis

bursa@teknogelisim.com.tr